قوانین

صفحه حاضر به‌ مثابه یک توافق است که به‌ موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و کلیه کاربران و اشخاصی که به هر نحوی از سایت آقای ناشناخته و خدمات آن استفاده می‌نمایند، تابع این توافق هستند.

١) انتشار و کپی کردن محتوای خدمات، مقالات، آموزش‌ها ، متون صفحات اجتماعی و هر موردی که به نحوی گردآوری و یا تهیه و ساخت آن توسط تیم آقای ناشناخته انجام شده است، هر گونه کپی‌ برداری و یا نشر بخش یا کل مطالب، غیر قانونی بوده و فرد یا شرکتی که خلاف حقوق معنوی و مادی وب سایت اقدام نماید مورد تعقیب قضایی و کیفری توسط وب سایت قرار خواهد گرفت.
٢)در صورت کپی‌ برداری و نشر مطالب، علاوه بر پیگرد قانونی، جریمه فرد خاطی، ۲۰۰ هزار دلار خواهد بود.
٣) در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌ها تغییری ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
۴)طبق ماده 1- شرایط استفاده و ایجاد حساب کاربری: با استفاده از خدمات ما، کاربران می‌پذیرند و موظف می‌باشند که از این خدمات برای انجام هیچ فعالیت غیر‌قانونی طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران یا خلاف شرع یا مخالف با عرف جامعه استفاده نکنند. در صورت مشاهده موارد غیر قانونی همه مسئولیت های ناشی از اعمال غیر قانونی با کاربران است.
٥) کاربران حق ندارند به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهند یا حساب خود را به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری منتقل کنند.
٦) خریداران (کاربران) پذیرفته اند و متعهد می باشند کلیه اطلاعات خواسته شده وب سایت آقای ناشناخته را به صورت صحیح در وب سایت وارد نمایند و در صورت عدم صحت اطلاعات درخواست شده هیچ گونه مسئوولیتی متوجه وب سایت نخواهد بود. در موارد ذیل تیم آقای ناشناخته می تواند حساب کاربری کاربر را معلق و یا مسدود ساخته و یا مبادله یا هرگونه تراکنشی که از طرف کاربر انجام داده شده است را باطل سازد و به طور موقت یا دائمی مانع استفاده‌ی کاربر از هرگونه امکانات سایت شود.
٧) در هر خرید کاربر برای استفاده از خدمات، درخواست احراز هویت می شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار سايت آقای ناشناخته قرار ندهد، تيم ما می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود کرده و از ارائه خدمات به کاربر خودداری کند همچنین وجه واریزی را به هیچ عنوان عودت نخواهد داد تا از سوی مراجع قضایی تعیین تکلیف گردد.
٨) کاربران (خریداران) متعهد می‌گردند که در صورت استفاده از ایمیل هنگام ثبت‌ نام صرفا با ایمیل متعلق به خود نسبت به ثبت نام در وب سایت آقای ناشناخته اقدام نمایند. در غیر این صورت در برابر شخص ذینفع صاحب ایمیل تماما مسئول بوده و تیم ما به محض آگاهی از این موضوع نسبت به لغو عضویت کاربر مذکور اقدام خواهد نمود. و در این خصوص تیم آقای ناشناخته هیچ مسئولیتی را به عهده نمی گیرد و کاربر (خریدار) خاطی مسئول جبران کلیه خسارات مادی و معنوی شکات خود می‌باشد.